Daha İyiye Adım At
Daha İyiye Adım At
Sepetim 0,00 TL
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

KAPSAM

 Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

  • Kişisel Bilgilerinizin Kullanılması ve İşlenmesi
  • Kişisel Bilgilerinizin Paylaşılması
  • Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Güvenliği
  • Kullanıcı Hesabının Güvenliği
  • Genel Hükümler

 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI

Veri koruma güven meselesidir ve güven bizim için önemlidir. Kişisel verilerinize saygı duyuyoruz bu nedenle kişisel verilerin korunması, verilerin yasal olarak toplanması ve kullanılması, bizim için çok önemlidir. Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizin ne şekilde korunduğunu, nasıl kullanıldığını göstermektedir. Hizmetlerimizi kullanmakla aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kullanıcı bilgileri iki şekilde muhafaza edilmektedir. Birincisi, ayrı ziyaretçilerin internet sitesinde işlem sırasında sağladıkları formlar ya da e-posta yoluyla veya başka belirli durumlarda gönüllü olarak sağladıkları kişisel bilgiler; ikincisi, her site ziyaretçisinden otomatik olarak toplanan ve log dosyalarımızda kaydedilen bilgiler.

Kullanıcı, e-bülten ve kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsa, üyelik formunda bulunan “Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak istemiyorum.” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden ve kampanya gönderim listesinden istediği zaman kolayca ve ücretsiz bir şekilde çıkabilmektedir.

 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANILMASI VE İŞLENMESİ

            noktaayakkabi.com olarak sizden istediğimiz kişisel bilgileriniz dışında, siteyi ziyaret etiğiniz andan itibaren site içi hareketleriniz, yapmış olduğunuzu tercihler tarafımızdan analiz edilip, yorumlanmaktadır.

             Sistemle ilgili oluşan sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması için, noktaayakkabi.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu bilgi toplamak amacıyla kullanabilmektedir.

          noktaayakkabi.com   ile paylaştığınız kişisel bilgiler, siparişleriniz almak ve yönetmek, bilgilerinizin güncelliğini sağlamak ve üyeliğinizi sürdürmek, ürün ve hizmetler için sizinle iletişime geçebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

          noktaayakkabi.com  sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, sizlerle kalıcı müşteri dostluğu kurabilmek, sizin için ayrıcalıklı özel promosyonlar oluşturabilmek ve dönemsel kampanya çalışmaları kurgulayabilmek için bize yardımcı olur. Ayrıca bilgileriniz, istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma ve kişisel bilgiler aracılığıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetleri için saklanmakta, bu amaçlar için kullanılmaktadır.    

 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞILMASI

         noktaayakkabi.com üyelik formlarında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgiler talep eder. Bu bilgiler, söz konusu üyenin durumu hakkında bize bilgi verir. Talep edilen bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi veya talimatı olmadan üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamak, bilgilerin korunması ve gizliliğin sürdürülmesi en önemli önceliğimizdir.

            Kişisel bilgiler ancak resmi makamlara açıklanabilir. Bu bilgiler, resmi makamlarca usulü dairesinden talep edilmesi durumunda ve yürürlükte bulunan emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

            Kişisel bilgileriniz, adınıza faturalandırma yapabilmek, sipariş ile ilgili ödemelerinizi gerçekleştirmek, bizim adımıza teknik ve lojistik destek sağlayanlarla paylaşmak onların görevlerini yerine getirmelerini sağlamak amacıyla hizmetimiz tarafından kullanılmaktadır.

 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI VE GÜVENLİĞİ

            Kişisel bilgilerin yönetimi konusundan söz konusu üyenin kendisi sorumludur. Bu bilgilere üçüncü şahıs tarafından ulaşılamaz, bu bilgiler değiştirilemez. Bu bilgilere ancak üyenin kendisi ulaşabilir ve bu bilgileri değiştirebilir. Üyenin kişisel bilgilerinin üçüncü bir şahıs tarafından bilinmesi ve kullanılması durumundan noktaayakkabi.com sorumlu değildir.

            Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde noktaayakkabi.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin noktaayakkabi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

           noktaayakkabi.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, noktaayakkabi.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 KULLANICI HESABININ GÜVENLİĞİ

            Kullanıcı hesabınız için şifreniz önemlidir. Şifreniz için size özgü numaralar, harfler, özel karakterler seçiniz ve nokta şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmanız durumunda, hesabınız adına yapılan tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı unutmayın. Ayrıca kişisel bilgileriniz üzerindeki kontrolü kaybetmeniz durumunda üçüncü şahıslar tarafından sizin adınıza gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Bu nedenle şifrenizin güvenliği konusunda herhangi bir tehlikeyle karşılaşırsanız, nokta ayakkabı'ya bildirimde bulunarak, şifrenizi değiştirmelisiniz.

 GENEL HÜKÜMLER

            Gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Bu politikayla ilgili zaman zaman güncelleştirmeler yapabiliriz ve bunu da gizlilik politikasının üst bölümünde bulunan “son güncelleştirme tarihi” kısmını değiştirerek belirtiriz. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı, ne şekilde korunduğunu ve bunlar için hangi yöntemlerden yararlanıldığı konusunda bilgi sahibi olmak için düzenli olarak bu gizlilik politikasını gözden geçirmenizi öneririz. Size sunduğumuz hizmetleri kullanmakla bu gizlilik politikasını ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Üye tarafından Websitesi'ne beyan edilen ve paylaşılmasına rıza gösterilen kişisel veriler; işbu Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen yükümlülüklerin ifası, Websitesi'nin işletilmesi için gereken uygulamaların yürütülmesi, Üye için çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve Üye'ye özel reklam, satış, pazarlama, anket, benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim, profilleme, istatistiksel çalışmalar yapılması amacıyla noktaayakkabi.com.tr ya da iş ortakları tarafından Gizlilik Politikası'na uygun olarak toplanır, saklanır, işlenir, kullanılır ve akdi ilişkilerimize istinaden 3. Kişiler ile paylaşılabilir. 

Üye, kişisel verilerinin bilgilerinin noktaayakkabi.com.tr  tarafından bu şekilde kullanımına ve saklanmasına rıza gösterdiğini kabul ve beyan eder.noktaayakkabi.com.tr  söz konusu kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 12 uyarınca güvenli şekilde saklanması, yetkisiz erişimlerin ve hukuka aykırı veri işlemelerin önlenmesi için gereken her türlü tedbiri alacaktır. Üye kişisel verileri üzerinde 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 11 uyarınca sahip olduğu hakları kullanma ve bu verilerinde dilediği zaman değişiklik veya güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bununla beraber Üye, paylaşmış olduğu bilgi ve verilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, nokta ayakkabı Mağazacılık ile de paylaşımına izin vermektedir.

Kurumsal

 
                                                                                                    Nokta Ayakkabı & Çanta
Kuruluşu 2010 yılına dayanmaktadır. O yıllardan bu yana markanın en katı kuralı; Nokta Ayakkabı & Çanta'ya uğrayan herkes bu markanın bir müşterisi değil, misafiri olmuştur. Ayakkabı modelleri üzerine yıllar boyunca devam eden müşteri yerine misafir kelimesinin sıcaklığını tercih eden ve sunmuş olduğu birçok ayakkabı modelleri ile misafirlerinin güvenini kazanan Nokta Ayakkabı & Çanta şimdi tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Nokta Ayakkabı & Çanta Mağazası olarak, misafirlerimize her zaman kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir -güvenli alışveriş prensibiyle, yurt içi ve yurt dışına gönderim yapmaya devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası ayakkabı markalarının yeni sezon ürünlerini, en uygun fiyatlarla, güvenilir ödeme koşullarıyla misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz. 10 yılı aşkın gerçek mağazacılık deneyimimizi 2015 'ten bu yana E-Ticaret Mağazamıza taşımaktan mutluluk duyarken, siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
En İyi Ayakkabı Markaları Tek Bir Çatı Altında
Nokta Ayakkabı & Çanta Olarak Ayakkabı modelleri arasında sürekli tercih ettiğimiz  ünlü ayakkabı markaları artık tek çatı altında toplanıyor. Bu markaları tek bir çatı altında topladığımız gibi mağazalarımız ve web sitemiz üzerinden de tüm ürünlerimize göz atabilirsiniz. ( Jump,Kinetix,Lescon,M.p,Lumberjack,U.s Polo.Assn,Hummerjack,North Of Wild,Castle Black,Punto,Polaris,Cool,Ççs,Invetİon,Winssto,Slope,Merry Pace,Diva Donna,Ventes,Smart,KingWest,Twingo,Mc Jamper)v.s
                                                                                      Ayakkabı Denilince "Nokta Ayakkabı & Çanta"
İstediğin modeli seç, beğen, güvenli alışveriş kapsamında sipariş oluştur. Olmazsa iade alalım. Evet tüm bunlar Nokta Ayakkabı & Çanta'nın farkı. Uygun fiyat, İndirimli seçenekler, yüzlerce çeşit marka ve model, hepsi sadece tek bir çatı altında sizler için toplandı. 2010 Yılından bu yana mağazalarında ve 2015’den bu yana internet sitesinde mağazalarında sunduğu Binlerce çeşit ayakkabı modellerinin yanında internet sitesinde de müşteri kelimesi yerine misafir kelimesini prensip edinen Nokta Ayakkabı & Çanta şimdi tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.
                                                                                       Ayakkabı Alışverişlerinde "Daha İyiye Adım At"
Her bütçeye uygun olarak tasarlıyoruz. Fiyat araştırmasını bunlara uygun olarak yapıyor ve fiyat politikasından asla vazgeçmiyoruz. Herkes rahat bir adım atsın diye en uygun fiyatlarla siz değerli misafirlerimizin karşısına çıkmaktan gurur duyuyoruz. En iyi modelleri en iyi seçeneklerimizle ayaklarınıza giydiriyoruz. Bir markadan daha ötesini güvenli adımlarla yapmak tek hedefimiz. Mağazalarında sunduğu avantajlı fiyatlar, İnternet sitesinde sunmuş olduğu modeller ile aynı konumda olmayan misafirlerimize ülkemizin hatta dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Kapıda ödeme işlemleri ile kolayca sipariş oluşturabilir, güvenli adım sayesinde kapınızda ister banka, kredi kartı geçebilir isterseniz nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında banka bilgilerinizi kesinlikle tarafımızda tutmuyor aksine kişisel tüm verilerinizi koruyoruz. Nokta Ayakkabı & Çanta’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
                                                                                                Ücretsiz İade ve Değişim Garantisi
Bir ayakkabı alacağım ama ayağıma olmazsa ne olacak derdine son veriyoruz. Sevdiklerime hediye aldım lakin ayak numarasını tahmin ediyorum bununla nasıl baş edebilirim?  Bu gibi sorularınızın yanıtı Nokta Ayakkabı & Çanta ’da çok basit aslında. Çünkü satın alınan her ürün fiyat bakılmaksızın ücretsiz değişim ve iade hakkını sizlere veriyor. 14 Gün içinde satın aldığınız tüm ayakkabı modellerinde giyilmediği sürece iade alıyor, değişimini yapıyoruz. Bunu yaparken sizleri yormuyoruz tüm kargo ücretlerinizi biz karşılıyoruz. Güvenli adımlarla alışverişlerinizi tamamlayabilir her türlü sorun, öneri, görüşlerinizi bizlere belirtebilirsiniz.  Tüm modellerimize sitemizden göz atabilir, güvenli adım sayesinde Nokta Ayakkabı & Çanta 'dan keyifle satın alabilirsiniz.
                                                                                                       "Daha İyiye Adım At"
  
E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et