Daha İyiye Adım At
Daha İyiye Adım At
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

İade ve Değişim

İade İşlemleri

Noktaayakkabi.com'dan aldığınız ürünü iade yada değişim yapmak istediğinizde e-arşiv olarak gönderilen faturanın çıktısını alıp faturası ile birlikte fatura adresine 14 gün içerisinde kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.kargo ücreti ödenmeyen iade yada değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmiyecek olup kargo firması tekrar tarafınıza geri getirecektir.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırlmasını talep edebilirsiniz.


 

** İade yada Değişim durumlarında Beden uymama durumları firmamız kaynaklı bir kusur olarak değerlendirilmememektedir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et