Daha İyiye Adım At
Daha İyiye Adım At
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

İade ve Değişim

İade İşlemleri

Noktaayakkabi.com.tr’den aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz  Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile bize iadenizi ücret ödemeden gönderim yapabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Gönderimi yaparken Yurtiçi Kargo için 372673740  Cari Kodumuzu kargo şubesine söylemeniz yeterli olacaktır. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile ya da telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırılmasını talep edebilirsiniz.


Değişim İşlemleri

Nokta Ayakkabı & Çanta’dan aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz  Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim ürününüzü bize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ücretsiz olarak gönderirsiniz fakat değişimden sonra size gönderilen ürünün kargo ücreti tarafınıza aittir. 

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Mağazalarda değişim yapılabilmektedir. Nokta Ayakkabı & Çanta mağazalarında ürünün faturası ile beraber değişim yapılabilir.

 

** İade yada Değişim durumlarında firmamızdan kaynaklı hatalar durumunda (kusurlu ürün, yanlış ürün, fotoğraftaki gibi olmayan ürün, v.s.) kargo ücretleri firmamıza ait olur. Beden uymama durumları firmamız kaynaklı bir kusur olarak değerlendirilmemektedir.

Kurumsal

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et